قطعات یدکی شرکتی

مقدمه:

- در فضای رقابتی امروز آنچه که استقبال از کالا را افزایش می دهد ارتقاء کیفیت خدمات پس از فروش است و تنها راه رقابتی با کالاهای مشابه خارجی و داخلی ارتقاء کیفی محصولات ، ارائه خدمات و ایجاد نوعی اطمینان برای مصرف کنندگان می باشد.

در وهله اول بایستی گفت شناخت خواسته های اصلی مشتریان و همسوکردن اهداف سازمان و رضایت مشتریان منجربه توسعه فضای کسب و کار می گردد.

همچنین میتوان نتیجه گرفت که هنگامی خشنودی و رضایت مصرف کنندگان صورت می پذیرد که محصول مورد نظر خود را به همراه کالای فرعی و خدمات پشتیبانی مناسب دریافت نمایند.

لذا ارائه خدمات پس از فروش مناسب ، کارت گارانتی ، قطعات یدکی شرکتیو....ویژگی هایی می باشد که مشتریان در زمان خرید خودروی مورد نظر به آن ویژگی ها دقت می نمایند.

- یکی از اهداف سازمان خدمات پس از فروش شرکت بهمن دیزل در سال 1393 ارائه قطعات یدکی در قالب بسته بندی متحدالشکل با برند B.D.C در بازار می باشد که به مناسب دهه فجر با اقلامی همچون چراغ راهنما،کلید شیشه بالابر،تیغه برف پاکن،واتر پمپ،فیلترها برای اولین بار وارد انبار سازمان خدمات پس از فروش شرکت بهمن دیزل شده است.

- ویژگی های قطعات یدکی شرکتی :

1) تامین قطعات یدکی شرکتی: در بخش تامین قطعات یدکی سعی شده است که بمنظور رونق اقتصاد کشور از تامین کنندگان / سازندگان داخلی همکاری صورت پذیرد و در بعضی از قطعات یدکی از طریق تامین کنندگان / سازندگان معتبر خارجی صورت پذیرد.

2) کیفیت : همانطور که در مقدمه این بخش ذکر شده است جهت جلب رضایت مشتری ارائه قطعات یدکی شرکتی با کیفیت بسیار مناسب و قابلیت رقابت با قطعات اصلی را دارا می باشد.

3) قیمت : قطعات یدکی شرکتی B.D.C از قیمت مناسب تری نسبت به قطعات اصلی و حتی سایر تامین کنندگان خارجی و داخلی برخوردار می باشد.

4) بسته بندی قطعات شرکتی :

- شرکت بهمن دیزل برای قطعات یدکی شرکتی بسته بندی متحدالشکل را با ویژگی های ذیل جهت ارائه در بازار در نظر گرفته است.

کارتن و جعبه بسته بندی : تمامی قطعات یدکی شرکتی با برند B.D.C در قالب کارتن هایی با طرح مشترک در سطح بازار عرضه خواهد گردید.

 

لیبل قطعات یدکی شرکتی : شامل اطلاعاتی از قبیل نام قطعه ، شماره فنی ، نوع خودرو ، تعداد، بارکد QR برروی جعبه های بسته بندی چسبیده میشود.

هولوگرام : جهت جلوگیری از تقلب قطعات یدکی شرکتی هولوگرامی با ویژگی های ذیل مورد استفاده قرار می گیرد.

- دو بعدي بودن : اين برچسب داراي دو بعد بوده كه بصورت پس زمينه روي هم قرار گفته كه با جديدترين وسايل اسكن و كپي رنگي قابل كپي برداري نمي باشد.

- رمزدار بودن : بر اثر تابش پرتو ليزر بر روي برچسب هولوگرام رمز داخل آن ( آرم شرکت بهمن دیزل ) مشخص مي شود.

- بازي رنگ براثر تابش نور : در اثر تابش نور از زواياي مختلف طيف رنگي متنوعي ايجاد مي شود لذا بازي رنگ بصورت رنگين كمان ديده مي شود.

- ضد سرقت بودن : در هنگام جداسازي برچسب از روي سطح الصاق شده برچسب مخدوش شده و قابل استفاده نمي باشد لذا انتقال و جداسازي برچسب غير ممكن است.

کارت اصالت کالا : همچنین علاوه بر استفاده از هولوگرام جهت جلوگیری از تقلب ، کارتی با عنوان کارت اصالت کالا برروی تمامی قطعات یدکی شرکتی قرار خواهد گرفت.بطوری که خریدار سریال 13 رقمی زیر پوشش امنیتی را به سامانه پیامک 02144905196 ارسال نموده و تائیدیه آن بصورت خودکار ارسال می گردد.

 

شماره سریال قطعات یدکی : جهت ردیابی قطعات یدکی شرکتی و گارانتی و جلوگیری از تقلب شماره سریال 7 رقمی برروی تمام قطعات یدکی شرکتی حک می گردد.


گارانتی قطعات یدکی شرکتی : جهت اخذ اطمینان خریداران و مشتریان برای قطعات یدکی شرکتی با شرایط در نظر گرفته شده گارانتی را مطابق با زمان فاکتور خرید و زمان ارسال پیامک به سامانه هوشمند شرکت بهمن دیزل در نظر گرفته شده است.


تاريخ بروز رساني : پنجشنبه ساعت 15:42 94/03/14